Piotr Nalepa Breakout Symfonicznie Lublin

Mira Kubasińska i Tadeusz Nalepa. Breakout. Legenda. Wydawało się, że nigdy nie będzie mi dane usłyszeć tych piosenek na żywo, a jednak. Początkowo, w 2007 r., na specjalny koncert, a potem na stałe zawiązała się kapela pod wodzą Piotra Nalepy – syna Tadeusza, także znakomitego gitarzysty. Śpiewają z nim (świetnie!) Żaneta Lubera i Robert Lubera … Czytaj dalej „Piotr Nalepa Breakout Symfonicznie Lublin”

Mira Kubasińska i Tadeusz Nalepa. Breakout. Legenda. Wydawało się, że nigdy nie będzie mi dane usłyszeć tych piosenek na żywo, a jednak.


Początkowo, w 2007 r., na specjalny koncert, a potem na stałe zawiązała się kapela pod wodzą Piotra Nalepy – syna Tadeusza, także znakomitego gitarzysty. Śpiewają z nim (świetnie!) Żaneta Lubera i Robert Lubera (który także gra na gitarze), a skład uzupełniają Michał Jurkiewicz na organach Hammonda, Wojtek Famielec na basie i Józek Rusinowski na perkusji. Ale to nie wszystko. Tym razem towarzyszyła im Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod dyrekcją Tadeusza Wicherka. Piękne dźwięki popłynęły ze sceny!

Dodać trzeba, że właśnie w lutym 2018 r. wypada dokładnie 50 lat od powstania Breakoutu!

SETLISTA Z LUBLINA
1. Czarno-czarny film
2. Na drugim brzegu tęczy
3. Gdybyś kochał, hej
4. W co mam wierzyć
5. Przyszła do mnie bieda
6. Pomaluj moje sny
7. Co stało się kwiatom
8. Takie moje miasto jest
9. Liście zabrał wiatr
10. Gdzie mnie wiodą
11. Poszłabym za tobą
12. Do kogo idziesz
13. Nocą puka ktoś
14. Oni zaraz przyjdą tu
15. Kiedy byłem małym chłopcem
BISY
16. Modlitwa
17. Czułość niosę Tobie
18. Czy zgadniesz