Peter Gabriel w Łodzi, 2014 r.

Tak sobie dziś wspominam piękny wieczór spędzony w Łodzi. Atlas Arena, 12 maja 2014 r. Peter Gabriel i zagrana na żywo w całości legendarna płyta So – od pierwszej do ostatniej nutki. Z tymi samymi muzykami, co w 1987 r. Cały koncert miał charakter solidnego posiłku. Była przystawka, danie główne i deser. Przystawka została zagrana … Czytaj dalej Peter Gabriel w Łodzi, 2014 r.

Tak sobie dziś wspominam piękny wieczór spędzony w Łodzi. Atlas Arena, 12 maja 2014 r. Peter Gabriel i zagrana na żywo w całości legendarna płyta So – od pierwszej do ostatniej nutki. Z tymi samymi muzykami, co w 1987 r.

Cały koncert miał charakter solidnego posiłku. Była przystawka, danie główne i deser. Przystawka została zagrana przy wszystkich włączonych na hali światłach, danie główne już tylko przy światłach scenicznych, ale tylko białych, a deser (płyta So) w kolorze. Taki obiadek to ja mogę konsumować codziennie… A komu się bardzo spodobało, mógł potem nabyć na stronie internetowej artysty płyty CD z zapisem tego właśnie koncertu (jak też i każdego innego z tej trasy).

SETLISTA
Przystawka (akustycznie)
1. Daddy long legs
2. Come talk to me
3. Shock the monkey
Danie główne
4. Family snapshot
5. Diggin in the dirt
6. Secret World
7. The family and the fishing net
8. No self control
9. Solsbury Hill
10. Why don’t You show yourslef
Deser
11. Red Rain
12. Sledgehammer
13. Don’t give up
14. That voice again
15. Mercy street
16. Big time
17. We do what we’re told
18. This is the picture (excellent birds)
19. In your eyes
Bisy
20. Here comes the flood
21. The tower that ate people
22. Biko