Zajrzałem ponownie na ścieżkę dydaktyczną w rezerwacie Czartowe Pole i aż mnie zamurowało (pozytywnie). Odkrzaczono ruiny papierni i hamerni i teraz pięknie się prezentują! Super! Brawo leśnicy! A mi się tak jeszcze marzy, aby odkrzaczyć największy w tym rezerwacie wodospad, zawalony obecnie drzewami?
Czartowe Pole na nowo